• Przechowalnia 0
 • Języki
  Polski English Deutsch
  Waluty
  Tłumacz Google
  Sklep stacjonarny
  sklep_stacjonarny

  Profi Bike

  ul. Lirowa 26
  02-387 Warszawa
  woj. mazowieckie

  tel.: (22) 825 13 51
  profibike@wp.pl


  Rowery miejskie i turystyczne

  Znajdziesz je wszędzie! Podczas wakacji w górach, nad morzem, nad jeziorem, a także w dużym mieście. Mowa oczywiście o rowerach, które są niezwykle popularnym środkiem transportu.

  Dlaczego tak dużo ludzi decyduje się na wykorzystanie jednośladów do przemieszczania się? Przede wszystkim dlatego, że w porównaniu do samochodów są mniejsze, a co za tym idzie bardziej poręczne. Z powodzeniem możesz wjechać nimi w ciaśniejsze uliczki. Pojazd ten, także bez problemu przypniesz w dowolnym miejscu – nie musisz szukać dla niego specjalnego parkingu!

  Można wyróżnić ich kilka typów, w tym artykule dowiesz się jaka jest różnica między jednośladami miejskimi, a turystycznymi.

  Sklep rowerowy Profibike – znajdź jednoślad dla siebie!

  W wielu sklepach znajdziesz pojazdy, które lepiej sprawdzą się w mieście bądź podczas rekreacyjnych leśnych wycieczek. Rower miejski to bardzo wygodny środek transportu, cechuje się przede wszystkim takim wyposażeniem, jak koszyk, bagażnik tylny i nóżka. Ponadto bardzo często posiada lampki, które zasilane są za pomocą dynama. Nierzadko mają nieco szersze siodełka, dzięki którym jazda jest komfortowa i bezbolesna (chyba każdy wie, jak to jest wsiąść po długiej przerwie na za małe i twarde siedzenie jednośladu).

  Więcej o rowerze turystycznym - sklep Profibike

  Jeśli częściej wyjeżdżasz poza miasto i pokonujesz leśne, nieutwardzone ścieżki, to ten typ pojazdu będzie rozwiązaniem dla Ciebie. Co więcej, znajdziesz jego różne modele w warszawskim sklepie rowerowym Profibike, gdzie chętnie pomożemy Ci wybrać jednoślad dostosowany do Twoich potrzeb.

  Model turystyczny przede wszystkim jest bardziej dostosowany do trudnych warunków w przeciwieństwie do swojego miejskiego odpowiednika. Wyposażono go w błotniki, nierzadko też sakwy i bagażniki. Jednoślad turystyczny posiada też przerzutki, dzięki czemu możesz dopasować ułożenie łańcucha wprowadzającego koła w ruch do układu terenu, po którym się przemieszczasz.

  Jaki pojazd powinieneś wybrać? To zależy! Najlepiej skorzystać z oferty sklepu Profibike z Warszawy, gdzie znajdziesz jednoślad doskonale dostosowany do Twoich potrzeb.

  Ta strona używa mechanizmu ciasteczek. Korzystając ze strony zgadzasz na jego działanie. Więcej informacji: Polityka cookies...
  Czas wyświetlania strony: 0.111s