• Przechowalnia 0
 • Języki
  Polski English Deutsch
  Waluty
  Tłumacz Google
  Sklep stacjonarny
  sklep_stacjonarny

  Profi Bike

  ul. Lirowa 26
  02-387 Warszawa
  woj. mazowieckie

  tel.: (22) 825 13 51
  profibike@wp.pl


  Rowery elektryczne - co powinieneś o nich wiedzieć?

  Coraz częściej w miastach można zobaczyć osoby, które używają tego środka transportu. Nic dziwnego, w końcu tym małym pojazdem można dostać się praktycznie wszędzie. Kolejną zaletą jednośladów jest to, że nie musisz szukać specjalnie parkingu, żeby zostawić je, na przykład wchodząc do sklepu. Jest to także rozwiązanie ekologiczne, do napędzania służy Ci jedynie siła nóg, nie zanieczyszczające środowisko paliwo. Na szczególną uwagę zasługują także rowery elektryczne, które znajdziesz w warszawskim sklepie internetowym Profibike. Sprawdź czym się one wyróżniają, a także dla kogo są przeznaczone.

  Rower elektryczny – siła mięśni i prądu

  Rozwiązanie to cieszy się szczególną popularnością w miastach, za granicą, a także w miejscach, gdzie ukształtowanie terenu utrudniałoby komfortową jazdę. Wbrew pozorom rower elektryczny nie jedzie za Ciebie. Nadal musisz używać siły nóg, aby go napędzać, jednakże jest to o wiele lżejsze w przeciwieństwie do modeli klasycznych. Poprzez ruch wytwarzana jest energia elektryczna, która wspomaga Cię podczas jazdy, na przykład pod wyjątkowo strome górki. Najczęściej wspomaganie silnikiem na prąd pozwala rozpędzić się do prędkości 25 km/h. Oczywiście możesz jechać szybciej, ale wtedy musisz polegać już wyłącznie na sobie.

  Rower elektryczny – dla kogo jest przeznaczony?

  Wielu zawodowych kolarzy mogłoby powiedzieć, że jest to rozwiązanie dla ludzi leniwych – my się z tym nie zgadzamy. Jest to doskonały sprzęt dla osób starszych, a także pozostałych mogących mieć ograniczenia ruchowe. Ruch to zdrowie, niestety nie każdy ma pełne możliwości do uprawiania sportów, z kolei rower elektryczny umożliwia to! Poza kwestią sportu, jest to także ułatwienie starszym i niepełnosprawnym transportu, na przykład w mieście. Osoby cierpiące na otyłość również mogą skorzystać z tego rodzaju jednośladów - dzięki wspomaganiu nie są obciążane tak bardzo ich stawy.

  Tak naprawdę jednoślad z silnikiem na prąd może być rozwiązaniem absolutnie dla każdego. Jest to urządzenie ekologiczne, przyjazne środowisku, dzięki któremu bez problemu pokonasz strome i górzyste drogi.

  AGU Secco Light XL
  280,00 zł 215,00 zł
  SPORTOURER X-RACE GEL FLOW
  160,00 zł 129,00 zł
  Sportourer Kalaam Gel Flow
  219,00 zł 175,00 zł
  Sportourer ZOO Gel Flow
  170,00 zł 129,00 zł
  AGU Subita WMN S
  295,00 zł 230,00 zł
  AGU Secco Cabrio M
  460,00 zł 345,00 zł
  AGU Take Away L
  180,00 zł 150,00 zł
  WHEELER E-TOUR 1
  5,999,00 zł 5,499,00 zł
  Rower Elektryczny Wheeler E-TOUR 1
  5,999,00 zł 5,499,00 zł
  Ta strona używa mechanizmu ciasteczek. Korzystając ze strony zgadzasz na jego działanie. Więcej informacji: Polityka cookies...
  Czas wyświetlania strony: 0.136s