• Przechowalnia 0
 • Języki
  Polski English Deutsch
  Waluty
  Tłumacz Google
  Sklep stacjonarny
  sklep_stacjonarny

  Profi Bike

  ul. Lirowa 26
  02-387 Warszawa
  woj. mazowieckie

  tel.: (22) 825 13 51
  profibike@wp.pl


  Maski antysmogowe

  Niestety nie znaleziono produktu!

  1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
  2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
  3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
  4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.

  W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na dojazdy do pracy czy do sklepu na rowerach. Jest to rozwiązanie ekologiczne, a jednocześnie umożliwia połączenie przyjemnego z pożytecznym – po ośmiu godzinach siedzenia w pracy, np. przy komputerze, taka aktywność fizyczna zdecydowanie jest wskazana.

  Istnieją jednak pewne czynniki, które mogą demotywować do przejażdżek na jednośladzie. Jednym z nich jest zanieczyszczone powietrze w miastach. W niektórych z nich ilość niezdrowych związków chemicznych jest na tyle wysoka, że czujemy to, wychodząc z domu.

  Zanieczyszczone powietrze wyczuwa się szczególnie zimą, kiedy ludzie zaczynają palić w swoich kominkach, niestety, nie zawsze odpowiednim opałem. Dlatego też, jeśli chcesz zadbać o to, by wdychane przez Ciebie powietrze było czyste, wybierz oferowane przez nasz sklep maski antysmogowe na rower.

  Dostępne w naszej ofercie produkty wykonane są z najwyższej jakości neoprenu. Jest to wyjątkowo miękki i elastyczny materiał, który świetnie dopasuje się do każdej twarzy. Solidne szwy pozwalają nawet na intensywne użytkowanie w każdych warunkach.

  Starannie opracowana struktura materiału zapewnia odpowiednią wymianę powietrza, co z kolei wpływa na komfort noszenia w każdą pogodę.

  Każda maska rowerowa posiada wydajny, czterofiltrowy filtr, który świetnie ochroni drogi oddechowe przed zanieczyszczeniami – pyłem, kurzem, smogiem i innymi. Właściwości te zawdzięcza się połączeniu węgla, i specjalnemu materiałowi filtracyjnemu. Zatrzymują one cząsteczki oznaczane jako PM1, PM2.5, PM4, a także PM10.

  Oczywiście mamy świadomość, że podczas aktywności fizycznej oddychamy szybciej, dlatego też maski nie powinny w żaden sposób ograniczać możliwości szybkiego oddechu. Dostępne w naszej ofercie produkty wykonane są w taki sposób, aby w żaden sposób nie ograniczać oddychania.

  Niewątpliwym atutem proponowanych przez nas masek antysmogowych na rower jest niezwykła łatwość zakładania za pomocą mocnych rzepów. Oczywiście możesz wybierać także spośród wielu wariantów kolorystycznych, dzięki czemu dopasujesz produkt do swojego outfitu.

  Maski antysmogowe
  SPORTOURER X-RACE GEL FLOW
  160,00 zł 129,00 zł
  AGU Pro 4-way + wkładka
  270,00 zł 195,00 zł
  WHEELER E-TOUR 1
  5,999,00 zł 5,499,00 zł
  NORTHWAVE LIZZARD PRO
  449,00 zł 319,00 zł
  AGU Subita WMN S
  295,00 zł 230,00 zł
  AGU Prodezza + wkładka
  420,00 zł 315,00 zł
  AGU Palladio
  545,00 zł 380,00 zł
  AGU Secco Light XL
  280,00 zł 215,00 zł
  Sportourer Kalaam Gel Flow
  219,00 zł 175,00 zł
  Ta strona używa mechanizmu ciasteczek. Korzystając ze strony zgadzasz na jego działanie. Więcej informacji: Polityka cookies...
  Czas wyświetlania strony: 0.162s